PAKIET STYLIZACJI PAZNOKCI

DOFINANSOWANIE Z BUR Aż DO 80%!

Zobacz również naszą ofertę pozostałych szkoleń Beauty

Jeżeli prowadzisz swoją działalność, proponuję Ci pakiet szkoleń dofinansowanych przez Unię Europejską. Wraz z moim teamem przeszkolę Ciebie oraz Twojego pracownika. Każdego miesiąca przeszkalamy ponad 70 kursantek. Dołącz do ich grona

Witam Cię w miejscu, w którym rozwój w BRANŻY BEAUTY gra pierwsze skrzypce… Gdzie piękno zewnętrzne i wewnętrzne łączone jest poprzez wielkie słowa: ,, NA SZCZYCIE ZAWSZE ZNAJDZIE SIĘ MIEJSCE"

- Marcelina Rawka

0
Lat doświadczenia w szkoleniach
0
Przeszkolonych kursantek
> 0
kursantek miesięcznie

Rodzaje Szkoleń

Nasze Szkolenia prowadzone są na każdym poziomie zaawansowania: od treningów dla osób początkujących aż do zaawansowanych stylistek, które pragną poszerzyć swoją wiedzę. Jako Instruktorzy dokładnie wiemy w jaki sposób przygotować do pracy początkujące stylistki, tak by rozwinęły skrzydła i były najlepsze w swoim fachu.

Stylizacja paznokci

Jeśli marzysz o tym, aby rozpocząć swoją przygodę ze stylizacją paznokci, bądź udoskonalić swój warsztat – nie mogłaś trafić lepiej!

Oprawa oczu

Twoim marzeniem jest zacząć tworzyć makijaże, które zachwycą i przyciągną Klientki? Dołącz do grona naszych Kursantek i zacznij spełniać swoje marzenia! Jeśli chciałabyś rozpocząć swoją przygodę z makijażem, bądź jesteś zawodową wizażystką, jednak Twoje prace Cię nie zadowalają, koniecznie zapoznaj się z ofertą szkoleń z zakresu:

szkolenia biznesowe

Na podstawie doświadczeń zdobytych na przestrzeni 7 lat, przygotowałam dla Ciebie szkolenia online, dzięki
którym błyskawicznie rozwiniesz swój biznes!

Nasi Trenerzy

W naszym Studio odbędziesz szkolenia prowadzone przez wykwalifikowane Instruktorki, które działają z ogromną pasją i zaangażowaniem. W naszym Teamie nie ma osób przypadkowych, każda z Nas ma wspólny CEL - przekazać swoją wiedzę, w jak najlepszy sposób.

Marcelina Rawka

Szkoleniowiec stylizacji paznokci z wieloletnim doświadczeniem oraz licznymi nagrodami. Twórczyni projektu New Business Training, który odmienił życie biznesowe tysiąca kobiet w całej Polsce. Trenerka rozwoju osobistego oraz biznesowego. Założycielka oraz właścicielka salonu Marcela Studio Nails & Lashes w Kielcach. Profesjonalistka w każdym calu, wymaga tego od samej siebie jak i od swoich współpracowników.

Natalia Korbacz

Instruktorka makijażu permanentnego brwi. Brwi są jej ogromną pasją już od około 6 lat. Gdy zaczynała swoją przygodę z makijażem, były one jej ulubionym jego elementem. Następnie zrodził się pomysł, by upiększać nimi kobiety na stałe! Strzał w 10 - nie ma na to lepszych słów. Nie ma nic piękniejszego niż uśmiech szczęśliwej kobiety po przejrzeniu się w lusterku po wykonanym zabiegu! W 2020 roku zdobyła II miejsce w kategorii Linergistka Roku w województwie Świętokrzyskim. Jeśli Ty też jesteś miłośniczką brwi, sprawia Ci przyjemność ich malowanie, wyrównywanie lub po prostu zainteresował Cię temat makijażu permanentnego to zapraszamy do kontaktu!

Sylwia Walas

Instruktor makijażu profesjonalnego oraz wizażystka. Wizaż to jej ogromna pasja, którą dzieli się ze swoimi kursantkami podczas szkoleń. W makijażu nie uznaje ograniczeń, dlatego też kocha eksperymentować i upiększać swoje klientki, tak aby czuły się wyjątkowo.

Ilona Bogacka

Instruktor stylizacji paznokci. Jej drugie imię to z pewnością precyzja i dbałość o najmniejszy detal. Uwielbia wykonywać perfekcyjne stylizacje french, a paznokcie w kształcie migdał to zdecydowanie jej konik!

Irmina Powałek

Instruktor stylizacji brwi. Jest założycielką Project Beauty - firmy, która działa dla kobiet aby tworzyć piękno pełne estetyki i doskonałości. Jako kosmetolog i pielęgniarka obrała swój kierunek w dziedzinie stylizacji rzęs i brwi, a także w zakresie kosmetologii estetycznej. Dąży do ciągłego rozwoju i do pozyskiwania kluczowej wiedzy. Uczestniczyła w dziesiątkach szkoleń u czołowych instruktorów oraz lekarzy medycyny estetycznej, co przekłada się na kompletną wiedzę oraz przekazywanie wiedzy swoim kursantom zgodnie z obowiązującymi trendami. Świadczone usługi są na gwarantowanym prestiżowym poziomie.

Dominika Kowalska

Instruktor stylizacji rzęs z wieloletnim doświadczeniem w branży. Dla Dominiki nie schematy są najważniejsze, a to, aby jej kursantki poczuły i zrozumiały o co chodzi! Właśnie dlatego szkolenia, które przeprowadza są dostosowane do indywidualnych potrzeb kursanta.

Monika Stec-Mostek

Instruktor Pedicure. Jest założycielką salonu stylizacji paznokci Mani Moni, miejsca które zostało stworzone z pasji do piękna! Jej misją jest dbanie o dłonie oraz stopy swoich klientek. Jakość wykonywanych usług stawia na pierwszym miejscu, a bezpieczeństwo, profesjonalizm, to wartości którymi się kieruje.

Mariola Kwiatkowska

Instruktor perfekcyjnej fotografii stylizacji paznokci. Jej pasją jest stylizacja paznokci oraz fotografia, dlatego połączyła te dwie dziedziny i stworzyła program szkoleń, dla osób które mają trudności z wykonaniem interesujących, nietuzinkowych, a przede wszystkim perfekcyjnych zdjęć swoich prac, tak aby obserwator oglądał je z zachwytem. Jej głównym celem jest sprawienie, aby kursantki zrozumiały i pokochały aparat tak jak ona.

Zobacz opinie naszych kursantek

ZAPISZ SIĘ NA SZKOLENIE

W naszym Studio odbędziesz szkolenia prowadzone przez wykwalifikowane Instruktorki, które działają z ogromną pasją i zaangażowaniem. W naszym Teamie nie ma osób przypadkowych, każda z Nas ma wspólny CEL - przekazać swoją wiedzę, w jak najlepszy sposób.

Zaznacz w których szkoleniach chcesz wziąć udział: