O mnie

Witam Cię w miejscu, w którym rozwój w BRANŻY BEAUTY gra pierwsze skrzypce… Gdzie piękno zewnętrzne i wewnętrzne łączone jest poprzez wielkie słowa:

Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce!

Nazywam się Marcelina Rawka, jestem twórcą NEW BUSINESS TRAINING. W styczniu 2019 roku zrealizowałam kolejny postawiony cel i postanowiłam ogłosić światu, że wiedza, którą zdobywałam na przestrzeni ostatnich 4 lat, prowadząc swoje salony to coś czym pragnę podzielić się z Tobą! NBT to projekt nad którym pracowałam kilka miesięcy, w który włożyłam mnóstwo serca oraz pracy, do którego zostałam zainspirowana poprzez moje kursantki, które szkolę od kilku lat z zakresu stylizacji paznokci i rzęs. ROZWÓJ OSOBISTY I BIZNESOWY jest niesamowicie ważny w życiu każdej osoby, która pragnie poczuć spełnienie życiowe. Dzięki temu, że odniosłam OGROMNY SUKCES ZAWODOWY- zarówno jako przedsiębiorca, jak i szkoleniowiec jestem w stanie dzielić się swoją wiedzą na temat prowadzenia salonu beauty, prowadzenia szkoleń, oraz zarządzania teamem składającym się z kilkudziesięciu osób. Dowodem na sukces projektu są recenzje moich kursantek, które dzięki warsztatom odnalazły właściwą drogę kariery i uświadomiły sobie, że, aby osiągnać sukces, należy mieć jasno określony cel, oczywiście doprecyzowany odpowiednią datą.

Często słyszę pytanie:
“Do kogo kierowane są warsztaty?”.
Otóż odpowiedź jest prosta… –> Do KAŻDEJ OSOBY PRAGNĄCEJ ROZWOJU!

Jeżeli, dopiero stoisz na starcie i nie wiesz jak zacząć, ewentualnie jesteś właścicielem salonu beauty i Twoim celem jest zwiększenie rentowności swojej firmy, bądź chcesz lepiej zadbać o finanse i dowiedzieć się jak podwyższyć ceny, nie tracąc dochodu, albo zapragnąłeś nowej jakości, ale wciąż szukasz sposobu na wyróżnienie sie na tle konkurencji to uwierz, że jesteś w odpowiednim miejscu.

Jestem po to, aby wskazać Ci odpowiednią drogę i to zrobię, jeżeli zdecydujesz się skorzystać z mojego zaproszenia na warsztaty. Tak więc, OFICJALNIE ZAPRASZAM CIĘ DO ZAPISU!

Aha, jeszcze taka mała uwaga, kocham pracę poprzez przekazywanie pozytywnej energii, tak więc z warsztatów wyjdziesz z uśmiechem oraz dawką OGROMNEGO POWERA skoncentrowanego na REALIZACJĘ SWOICH OSOBISTYCH I ZAWODOWYCH MARZEŃ.

To już, już, klikasz w zakładkę “NAJBLIŻSZE SZKOLENIA”, wybierasz odpowiedni termin oraz miasto i zaczynasz NOWY ETAP w swojej karierze.

Pierwszy BARDZO WAŻNY krok za Tobą….

….kolejny to nasze spotkanie na NEW BUSINESS TRAINING! 

Będziesz zachwycony efektami naszej pracy!

Przesyłam dużo pozytywnej energii. Widzimy się niebawem!

Inspirująca i skoncentrowana na wspólny sukces- Marcelina Rawka!