Recenzje absolwentek NBT

Pełna i kompletna wiedza dotycząca tego, jak funkcjonuje ludzka psychika w kontekście samooceny oraz poczucia własnej wartości to doskonałe rozwiązanie, by budować swoją drogę do sukcesu.

Ilona

Te kilka godzin uświadomiło mi, że jestem w stanie spełnić każde swoje marzenie i zrealizować każdy wyznaczony cel.

Monika

Marcelina Rawka to moja inspiracja do pracy nad sobą i nad swoim rozwojem. Czekam na kolejny etap NBT.

Monika

Dzięki Marceli wiem, że to co chcę robić w życiu jest jak najbardziej realne.

Ola

Zarządzanie salonem BEAUTY od A do Z mam w jednym paluszku. Dzięki Marcelin!

Wioleta

Jeżeli brać to od tych, którzy mają za sobą wachlarz doświadczenia w zarządzaniu branżą beauty, a mowa o Marcelinie Rawce, która na co dzień zarządza swoim 20 osobowym teamem, oraz 5 salonami o łącznej powierzchni 500m. Niesamowity wynik!

Karolina

To były niesamowite dwa dni ciężkiej pracy umysłowej. Lecz było warto! Otworzyłam umysł na to ze mogę więcej, ze umiem więcej, ze należy mi się od życia więcej - bo po prostu jestem tego warta jak każdy człowiek, wkładający całe serce w swoją pracę.

Klaudia

Dziewczyny nakierowały mnie na to co jest ważne w życiu, bo musimy pamiętać ze życie mamy jedno, a praca to nie wszystko mimo ze tak bardzo ja kochamy. Poukładany, zorganizowany czas, praca nad sama sobą i kontrola tego co zależy od nas to złoty środek do szczęścia. A przecież o to w życiu chodzi by być szczęśliwym. Dziewczyny!

Klaudia

Dziękuję za całą przekazaną wiedzę, a także za mega dawkę motywacji i pozytywnej energii. NBT można powiedzieć, że jest mega „terapią" dla człowieka, zupełnie zmieniamy postrzeganie pewnych spraw. Teraz przy pełnej głowie nowej wiedzy czas na przemyślenia, analizę i zmiany.

Sylwia

Lubię szkolenia, które dają mi ogromna dawkę wiedzy, motywacji i możliwość spotkania się z inspirującymi kobietami. Cudownie jest ponownie się zobaczyć, porozmawiać i wspólnie zmotywować do zmian.

Monika

Thank you Marcelina for an amazing training. You showed us, how to become the best version of ourselves.

Karolina

Duża dawka wiedzy. Praca z kalendarzem, afirmacje, wyznaczanie celów i ich realizacja. Dziękuję, Marcelina!

Wioleta

NBT II etap, rozwieje wszelkie wątpliwości, pytania, rozjaśni umysł. Wskaże odpowiednią drogę i da wskazówki. A wszystko to na przykładzie własnych prób, błędów, doświadczeń, potyczek i paśmie sukcesów.

Weronika

Z ciekawością czekam na kolejny etap warsztatu, który już w kwietniu. A teraz zasiadam z lekturą w ręku "Potęga podświadomości". Takimi ludźmi warto się otaczać! Szczególnie wtedy, kiedy łączą Cię podobne wartości. Dla mnie rozwój to priorytet życiowy, dla Marceliny zdecydowanie również! Dlatego tez warto spędzać czas z takimi osobami, posłuchać, zainspirować się czy wymienić doświadczeniami.

Natalia

Uświadomiłam sobie dlaczego popełniam błędy i co wpływa korzystnie na prowadzenie biznesu beauty.

Ilona

Marcela dziękuję za cierpliwość i pouczający wykład. Jesteś aniołem!

Ilona

Chciałam bardzo podziękować mega pozytywnej osóbce za ogromnego motywacyjnego kopa! Dzięki Marceli wiem, że to co chcę robić w życiu jest jak najbardziej realne i że pozytywne myślenie jest podstawą sukcesu, że warto stawiać granice, ale także je przekraczać, że małe niepowodzenia nie powinny decydować o naszym postrzeganiu dnia i życia i że wbrew wszystkim demotywatorom, warto dążyć do celu!!!

Ola

Warsztaty „New Business Training” z Marceliną Rawką wywróciły moje życie do góry nogami. Przyjechałam do domu i zmieniłam wszystko! Efekty tego zobaczycie już wkrótce. Tyle pozytywnej energii i takiej burzy myśli nigdy nie odczułam w żadnym innym miejscu na Ziemi. Dziękuję i czekam na kolejny etap. Ps. Nauki nigdy za wiele!

Patrycja

Dziękuję! Cudownie spędzony czas. Podnosimy swoje kwalifikacje i umiejętności.

Kasia

Dziękuję Ci Kochana Marcelo z całego serca za wczorajsze spotkanie, za ogrom pozytywnej energii, za to, że uwierzyłam. Wszystkim Wam życzę możliwości spotkania na swojej drodze Marceli.

Paulina

Kiedy wiem, że szkolenie było na prawdę dobre? Wtedy, gdy po powrocie do domu, emocje już opadną, zaczynam wszystko analizować , bardzo intensywnie! Po takiej dawcę wiedzy, inspiracji i pozytywnej energii mam setki pomysłów na minutę, i sama się zastanawiam od czego zacząć. Marcelina w swoją prace wkłada całą siebie i zostawia w nas małą cząstkę jej osoby ,nawet po szkoleniu. Dzięki niej wiem, że to dopiero początek mojej drogi.

Ola

Dziś odwiedziłam Kraków, by spotkać się z niezwykłą osobą, jaką jest Marcelina Rawka. Podczas 7h warsztatów nauczyłam się rzeczy, o których nie miałam pojęcia, że istnieją, ale także takich, których potrzebujemy usłyszeć od innych, by się przekonać, że działają. Dzisiaj nie będę spać spokojnie, ale na pewno zacznę dzień z uśmiechem na ustach.

Małgosia

W tym roku oprócz szkoleń związanych z tematyką stylizacji paznokci postanowiłam skupić się również na rozwoju osobistym. Jak wiadomo praca nad samą sobą do łatwych nie należy ale nie można stać w miejscu. Wczoraj miałam przyjemność uczestniczyć w warsztatach pod skrzydłami Cudownej Marceli. Marcela to kobieta Anioł, która ma w sobie tyle pozytywnej energii, że spokojnie starczyłoby jej dla wszystkich ludzi na całym świecie. A najlepsze jest to, że w genialny sposób potrafi nią zarażać wszystkich wokół.

Paulina

Przeglądam właśnie notatki po szkoleniu New Business Training z Marceliną Rawką. Minęły już 2 tygodnie, a wrażenia nadal pozytywne. To był prawdziwy coaching zawodowy i coaching osobisty. Dziękuję za przekazaną wiedzę.

Barbara

Aż chce się przebywać w pobliżu Marceli, patrzeć, słuchać i chłonąć jak gąbka. Marcela to największa inspiracja i motywacja jaką można sobie wyobrazić. Tak naprawdę trudno jest opisać słowami jak cudowne było to spotkanie. To czysta magia kiedy już w trakcie jego trwania masz ochotę DZIAŁAĆ, bo wiesz, że NIE MA RZECZY NIEMOŻLIWYCH. Wszystko nagle staje się proste. To tego typu warsztaty, które się kończą, a Ty siedzisz dalej, bo nie nasz ochoty z nich wychodzić. Trzeba doświadczyć tego osobiście.

Paulina

Dziękuje bardzo za pozytywna energię Marceli i Patrycji. Jesteście cudowne. Dajecie taka pozytywna energię i zarażacie ja innych.

Kalina

Co ta kobieta potrafić zrobić z innymi!! Same dobre rzeczy. Dlatego z całego serca polecam tego rodzaju szkolenia!

Natalia

Ogrom wiedzy, którą przekazała Marcela przekroczyła moje oczekiwania. Czeka mnie duża praca nad sobą, zmian biznesowych i osobistych. Bardzo się cieszę, że wzięłam udział w Etapie I, czekam z niecierpliwością na Etap II.

Klaudia

Szkolenie było Mega pełny profesjonalizm. Dziewczyny jesteście super! Dziękuję i czekam na następne szkolenie z niecierpliwością

Joanna

Super dzień, mega motywacje i cenne wskazówki. Miło było również poznać Patioszkę - przesympatyczna osoba z przepięknym uśmiechem.

Kasia

To wręcz niesamowite jak ta Wspaniała Kobieta zmieniła moje życie. Pokazała, że myśl ma ogromną siłę, że jak się chce, to wszystko się da. Dzięki temu przestawiłam swój tryb myślenia na pozytywny. Wyeliminowałam ze swojej głowy "ale", "nie da się", "nie nadaję się do tego". Wreszcie uwierzyłam w siebie, w swoje możliwości i zdolności, zaczęłam również sama siebie doceniać. Nabrałam większego dystansu do świata. Oczyszczam swoją przestrzeń z wszystkiego co mnie denerwuje, ogranicza i pozbawia radości.

Paulina

Ogromna serdeczność, chwila na przeanalizowanie swojego dotychczasowego życia i dużo wewnątrznej mocy. Pełna i kompletna wiedza dotycząca tego, jak funkcjonuje ludzka psychika w kontekście samooceny oraz poczucia własnej wartości to doskonałe rozwiązanie, by budować swoją drogę do sukcesu.

Ilona

Dziękuję ślicznie za każde słowo, które dodało mi odwagi, chęci do dalszego rozwoju. Jesteś wspaniała, niezastąpiona kobietą dajesz nam siłę. Już nie mogę doczekać się naszego kolejnego spotkania!

Patrycja

Kochana Marcelinko, dziękuję Ci z całego serca, że pojawiłaś się w moim życiu i pokazałaś jak można w prosty sposób zmienić swoje życie. Dziękuję, że stworzyłaś to wspaniałe szkolenie, dzięki któremu jestem po prostu szczęśliwa. Z niecierpliwością czekam na drugi etap.

Paulina

Te kilka godzin uświadomiło mi, że jestem w stanie spełnić każde swoje marzenie i zrealizować każdy wyznaczony cel. Wiem, że dzięki determinacji i konsekwencji jesteśmy w stanie osiągnąć to co sobie założymy.

Monika

Dziękuje Ci Marcelinko - jesteś wzorem do naśladowania dla wielu Kobiet! Trzymam kciuki za Ciebie i Twoje dalsze plany. I już nie mogę doczekać się drugiej części szkolenia.

Angelika