Marcela StudioTeam Instruktorek

Marcelina Rawka - Instruktor Indigo oraz New Business Training

Jest założycielką i właścicielką Marcela Studio Nails & Lashes. Praca jest dla niej jednocześnie pasją i miłością. Na codzień prowadzi szkolenia stylizacji paznokci w formie stacjonarnej oraz online przy współpracy z marką Indigo Nails Lab. Doświadczenie, które zdobywała przez pare lat intensywnej pracy, pozwoliło jej pozyskać wiedzę biznesową, którą dzieli się podczas prowadzenia warsztatów z rozwoju w branży beauty. Projekt ten powstał początkiem 2019r. i nosi nazwę „New Business Training.” W ciągu niespełna 6 miesięcy swoją wiedzę biznesową w ramach autorskich warsztatów przekazywała nie tylko w Polsce, ale i w Anglii, Holandii, Norwegii. „Jeżeli zmiany to tylko na lepsze.” to słowa, które pozwalają mi tych zmian w swoim biznesie dokonywać, a uważam, że szybki rozwój, związany jest również właśnie z nimi. Praca jako szkoleniowiec dodaje jej ogromnych skrzydeł, które prowadzą ją na sam szczyt zawodowych sukcesów. Uważa, że „Na szczycie zawsze znajdzie się miejsce” więc ona tam idzie, a Ty śmiało możesz iść razem ze nią, biorąc udział w szkoleniach stacjonarnych i online, które prowadzi. Uważa, że „Najlepsze jest przed Tobą” i należy wierzyć w swój sukces. Obecnie jej działania to głównie pomoc salonom beauty w rozwoju biznesowym, a jej najnowszy projekt to autorski „MAGICZNY KALENDARZ” na rok 2021.

Sylwia Walas - Instruktor Makijażu

Wizaż to jej ogromna pasja, którą dzieli się ze swoimi kursantkami podczas szkoleń. W makijażu nie uznaje ograniczeń, dlatego też kocha eksperymentować i upiększać swoje klientki, tak aby czuły się wyjątkowo.
Pasja, chęć rozwoju, udoskonalenia swoich umiejętności sprawiły, że z amatorki przekształciła się w profesjonalistkę! Ukończyła szkolenie pod okiem Anny Podrazy ,,Anshu” z zakresu makijaży artystycznych, pokazowych obejmujących pracę z różnymi rodzajami pigmentów, folii, kształtowania perfekcyjnej kreski, a także pracy z najtrudniejszymi produktami.
W 2019 roku odbyła szkolenia u Leila Artist w Krakowie z zakresu makijażu glow oraz makijażu kolorowego. W 2018 roku ukończyła miesięczną szkołę kosmetyczną w Kielcach.
Od 3 lat zajmuje się wizażem, a od tego roku prowadzi szkolenia z zakresu makijażu: glow, ślubnego, wieczorowego, biznesowego.

Zapraszam na szkolenia:

 • MAKE-UP BASIC, SZKOLENIE PODSTAWOWE, 1800 ZŁ, 2 DNI
 • MAKE-UP BASIC, SZKOLENIE PODSTAWOWE, 950 ZŁ, 1 DZIEŃ

Natalia Korbacz Instruktor Makijażu Permanentnego

Jest absolwentką kierunku kosmetologii na wydziale Collegium Medicum na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Od prawie 2 lat wykonuje makijaż permanentny. Dzięki dużej praktyce zdobyła doświadczenie w tej dziedzinie. Jest laureatką 2 miejsca w plebiscycie Miatrzowie Urody 2020 w kategorii Linergistka Roku. Uwielbia uszczęśliwiać kobiety
nowym makijażem permanentnym brwi, oczu i ust oraz pomagać im w walce z kompleksami. Stale pragnie się rozwijać, a także uczyć inne osoby wypracowanej przez siebie metody makijażu permanentnego brwi.

Zapraszam na szkolenie:

 • MAKIJAŻ PERMANENTNY BRWI, 6500 ZŁ, 3 DNI

Monika Stec Mostek Instruktor Pedicure

Branżą beauty zajmuje się od 2009 roku. W 2015 ukończyła studia magisterskie na kierunku kosmetologia w specjalności podologia. Ciągle podnosząca swoje kwalifikacje i umiejętności na licznych kursach. Od 2018 roku założycielka i właścicielka salonu mani-pedi MANI MONI. Pasja: piękny, dopracowany, estetyczny i bezpiecznie wykonany pedicure.

Zapraszam na szkolenie:

 • PEDICURE Z ELEMENTAMI PODOLOGII, 950 ZŁ

Basia Lasota Instruktor Stylizacji Rzęs

Stylizacją rzęs zajmuje się od 8 lat, jest to jej ogromna pasja i od tamtej pory stale pogłębia swoją wiedzę poprzez liczne szkolenia. Pracowała na wielu profesjonalnych markach, dzięki czemu znalazła swoją ulubioną, którą poleca swoim kursantkom.
Odbyła warsztaty w Secret Lashes i Noble Lashes w 2018 roku. Przeszkoliła się między innymi: w Sabrija Lashes z metody Mega Bolun w 2020 roku, z Kim Kardashian u Alicji Bieniek w 2020 roku, z metody objętościowej u Moniki Rząp ze Szczecina w 2019 roku, z Mega Volum u Katarzyny Hes w 2018 roku, a także ukończyła Wyższą Akademię Zdrowia i Urody w 2018 roku.

Zapraszam na szkolenia:

 • STYLIZACJA RZĘS METOD 1:1, 1450 ZŁ, 2 DNI
 • STYLIZACJA RZĘS METODA 2D/5D, 1790 ZŁ, 2 DNI
 • STYLIZACJA RZĘS METODA 6/8D, 1850 ZŁ, 2 DNI
 • METODA KIM KARDASHIAN , 1790 ZŁ, 2 DNI
 • METODA SKRĘT M, 1790 ZŁ, 2 DNI

Irmina Powałek

Jest właścicielką firmy Project Beauty.
W 2018 roku dołączyła do najlepszego teamu Marcela Studio, do którego należą wyjątkowo zdolne stylistki oraz instruktorki. Praca jest dla niej jednocześnie pasją i miłością, swoją pierwsza przygodę ze stylizacją brwi oraz rzęs zaczęła w 2016 roku będąc studentką UM we Wrocławiu. Małymi krokami wdraża nowe zabiegi z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. Przez 4 lata stale poszerzała swoje umiejętności, dzięki czemu na swoich koncie ma wiele odbytych szkoleń u polskich jak i zagranicznych instruktorów, główny nacisk nakłada na samorozwój aby w pełni świadomie przekazywać najlepszą wiedzę. Od 2020 roku w Marcela studio jest gościnnie szkoleniowcem z zakresu stylizacji brwi. Prowadzi szkolenia zarówno w Kielcach jak i we Wrocławiu gdzie czynnie prowadzi swoją działalność. Słowa od Irminy to: ,,Polecam wiarę w siebie i ciężką prace, a wszystko czego pragniesz nadejdzie”

Zapraszam na szkolenia:

 • GEOMETRIA BRWI + BROW EXPERT, 1300 ZŁ, 2 DNI
 • BROW EXPERT – LAMINACJA